Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Wizyta w Przytulisku dla Zwierząt w Dąbrówce Warszawskiej

28 lutego 2024

W sobotę 24 lutego nasze wolontariuszki wraz z opiekunką Szkolnego Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Panią Elizą Puc odwiedziły Przytulisko dla Zwierząt w Dąbrówce Warszawskiej. Nasze miłośniczki zwierząt dostarczyły opiekunce Przytuliska ponad sto puszek karmy, koce i artykuły higieniczne dla psiaków. W azylu, który stworzyła Pani Iwona Kwaśnik przebywa obecnie 20 psiaków i jeden kot. Większość z nich wymaga stałej opieki weterynaryjnej. Dziękujemy uczniom i rodzicom  za wsparcie naszej zbiórki w imieniu tych, którzy sami nie poproszą o pomoc.

Podziekowania od pani Iwony Kwaśnik – opiekunki Przytuliska:

„Serdecznie dziękujemy za super odwiedziny i prezenty od delegacji z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Ponad sto puszek karmy, ręczniki papierowe, kocyki. Super dziewczyny, wszystkie 🙂 Ta szkoła, młodzież, nauczyciele i dyrekcja są przykładem dla innych. Zebrane i pięknie spakowane dary, odwiedziny w sobotę, kiedy wszyscy poświęcili swój wolny czas, żeby przyjechać. I jeszcze jedna Ważna sprawa. Karma w całości jest DOBREJ JAKOŚCI. Czyli akcja przemyślana i super zorganizowana. Na wiosnę jesteśmy umówione na całą sobotę. Czesanie kudłaczy i radosne grillowanie. Serce rośnie patrząc na młodych empatycznych ludzi i ich równie empatycznych opiekunek.” 

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1050358
Wizyty dziś: 14
Wizyty wczoraj: 549
Wizyty w tym miesiącu: 13497
Wizyty w tym roku: 81566
Wszystkie wizyty: 1050358
Odsłony dziś: 80
Wszystkie odsłony: 7922739
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl