Dodatkowy termin rejestracji wniosków w projekcie „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych”

28 lutego 2024

W dniach od 29 lutego 2024 roku (godz. 10:00) do 6 marca 2024 roku (godz. 23:59) Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie uruchamia dodatkowy termin na rejestrację wniosków o udzielenie pomocy stypendialnej.

W dniach od 29 lutego 2024 roku (godz. 10:00) do 6 marca 2024 roku (godz. 23:59) należy założyć konto Ucznia oraz zarejestrować Wniosek o udzielenie pomocy stypendialnej na stronie internetowej programu stypendialnego http://stypendiazawodowe.oeiizk.waw.pl/.

Następnie w terminie do 20 marca 2024 roku należy wysłać listem poleconym wydrukowany i  podpisany Wniosek, wraz z jednym egzemplarzem wymaganych dokumentów, w zaklejonej kopercie opatrzonej opisem zawierającym numer ID z dopiskiem: „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych” na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Edukacji Publicznej i Sportu, Biuro Wspierania Szkolnictwa Zawodowego ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa. O dotrzymaniu terminu decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Szczegółowe warunki udzielania pomocy stypendialnej, formy i zakres tej pomocy oraz tryb postępowania określa Regulamin przyznawania pomocy stypendialnej dla uczniów szkół zawodowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027 w roku szkolnym 2023/2024, który stanowi Załącznik nr 1 do pisma.

Jednocześnie zachęcam do rozpowszechniania informacji o naborze do programu oraz umieszczenie w widocznym i ogólnodostępnym miejscu plakatu o naborze, który stanowi Załącznik do nr 2 do pisma.

W przypadku pytań, na które nie uzyskano odpowiedzi w ramach dostępnych zasobów online, prosimy o kontakt z pracownikami Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie pod numerami: (22) 59 79  437; (22) 59 79  214; (22) 59 79  416 lub na e-mail: stypendiazawodowe@mazovia.pl

W roku szkolnym 2023/2024 Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie realizuje program stypendialny, który obejmuje projekty pn. „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych – Region Warszawski Stołeczny” oraz „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych – Region Mazowiecki Regionalny”. Projekty dofinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet VII „Fundusze Europejskie dla nowoczesnej i dostępnej edukacji na Mazowszu”, Działanie 7.2 „Wzmocnienie kompetencji uczniów”.

Wizyty w tym miesiącu: 19463