Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Dzień otwarty 2024

21 marca 2024

20 marca br. zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień otwarty dla tegorocznych ósmoklasistów, ich rodziców i opiekunów. Chcieliśmy, aby uczniowie szkół podstawowych mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach i tym samym z łatwością podjęli decyzję o dalszej drodze kształcenia. Nasi uczniowie, wraz z nauczycielami, przygotowali w sali gimnastycznej stoiska, przy których każdy zainteresowany mógł uzyskać szczegółowe informacje na temat konkretnego profilu kształcenia. Odwiedzający mogli także porozmawiać z przedstawicielami służb mundurowych – wojska i policji, którzy mieli w tym dniu swoje stoiska pokazowe. Ponadto ósmoklasiści mogli zobaczyć wszystkie pracownie i porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami naszej szkoły, by tym samym uzyskać szczegółowe informacje. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy jeszcze niezdecydowanych, że warto podjąć naukę w tej szkole.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1062790
Wizyty dziś: 164
Wizyty wczoraj: 614
Wizyty w tym miesiącu: 7363
Wizyty w tym roku: 93998
Wszystkie wizyty: 1062790
Odsłony dziś: 1882
Wszystkie odsłony: 8098849
Użytkownicy on-line: 11

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl