Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Zdjęcia klasowe 2023/2024

17 maja 2024

W ostatnich tygodniach wykonywaliśmy zdjęcia klasowe. W różnych okolicznościach, bo czasami było pochmurno i chłodno, a czasami słońce świeciło prosto w oczy. Udało się sfotografować prawie całą społeczność uczniowską wraz z wychowawcami, oprócz kilku klas, które niebawem dołączą do naszej galerii. Cieszymy się, że jest nas tak bardzo dużo!!

Zwłaszcza, że nie wszyscy są na zdjęciach, bo nie byli w szkole w czasie wykonywania fotografii. W przyszłym roku szkolnym również możemy takie zdjęcia wykonać. Jest wielu chętnych zarówno do robienia zdjęć, jak i do pozowania. 😊 Powrót tradycji robienia zdjęć klasowych możemy zdecydowanie uznać za udany. Fotografia klasowa jest wspaniałą pamiątką niezapomnianych dni spędzonych w szkole. Dziękujemy wszystkim za dobre chęci, cierpliwość i za wspaniałe pozowanie. 😊

Informujemy, że na stronie naszej szkoły została utworzona podstrona w zakładce Strefa ucznia – Zdjęcia klasowe, na której znajdują się galerie klasowych zdjęć. Zapraszamy do oglądania.

 

Magdalena Marchewka i Marzena Górska

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1082605
Wizyty dziś: 491
Wizyty wczoraj: 574
Wizyty w tym miesiącu: 8492
Wizyty w tym roku: 113813
Wszystkie wizyty: 1082605
Odsłony dziś: 11333
Wszystkie odsłony: 8539156
Użytkownicy on-line: 9

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl