Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Wizyta wolontariuszy w schroniskach dla zwierząt

11 czerwca 2024

W sobotę grupa wolontariuszy wraz z opiekunką Szkolnego Towarzystwa Pomocy Zwierzętom p. Elizą Puc wybrała  się do Radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Dostarczyliśmy karmę, koce oraz inne artykuły niezbędne zwierzakom, które zebraliśmy w ostatniej akcji. Wizyta w radomskim „schronie” dostarczyła nam dużo emocji, były łzy i tak zwane „gule” w gardle. Niektóre psiaki przebywają tu od szczeniaka, a obecnie mają po 15 lat. Są to tak zwane psiaki „niewidzialne”, bo są kundelkami, bo są czarne, bo zawiódł człowiek…

Następnie odwiedziliśmy Dom Tymczasowy dla Skrzywdzonych Zwierząt u Pani Iwony Kwaśnik, gdzie odbyło się kąpanie, czesanie oraz przytulanie „kudłaczy”. Odwiedziny zostały uwieńczone  wspólnym grillowaniem.

Wolontariuszom i wszystkim „dostarczycielom” karmy wielkie „Dziękuję” w imieniu tych, którzy sami nie poproszą o pomoc.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące