Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Uroczyste wręczenie świadectw absolwentom Branżowej Szkoły I Stopnia

21 czerwca 2024

21 czerwca 2024 roku o godzinie 10.15 rozpoczęła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia Branżowej Szkoły I Stopnia, na którą przybyli zaproszeni Goście: Pani Grażyna Wieteska – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Białobrzegach, Pan Artur Kucharczyk – Przewodniczący Komisji Promocji, Oświaty, Zdrowia i Spraw Społecznych w Radzie Powiatu oraz Pan Stanisław Kośla – Prezes PCK  w Białobrzegach. Pani Dyrektor Jolanta Babik oraz zaproszeni Goście zwrócili się do zebranych w serdecznych słowach.

Pani Dyrektor Jolanta Babik pogratulowała najlepszym uczniom bardzo dobrych wyników w nauce i wręczyła wraz z wychowawczyniami: Panią Kamilą Feruś, Panią Dominiką Ulaską i Panią Moniką Śliwą świadectwa ukończenia szkoły, świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Mateusz Syta, uczeń klasy 3A otrzymał z rąk Pani Naczelnik Grażyny Wieteski, w imieniu Starosty Powiatu Białobrzeskiego – Pana Sylwestra Korgula, statuetkę najlepszego absolwenta Branżowej Szkoły I Stopnia. Jako najlepszy uczeń kończący Branżową Szkołę I stopnia, Mateusz otrzymał również nagrodę  i wyróżnienie z rąk Pani Dyrektor Jolanty Babik.

Po oficjalnej części uroczystości uczniowie klas drugich Branżowej Szkoły I Stopnia w krótkim programie artystycznym zwrócili się do starszych koleżanek i kolegów dziękując za ich obecność i zaangażowanie na rzecz społeczności szkolnej. Do życzeń powodzenia w dorosłym życiu dołączyli następujące motto: „…iść we właściwym kierunku, a nawet pod prąd.”

Przedstawiciele klas kończących Branżową Szkołę I Stopnia również zabrali głos wyrażając swoje wzruszenie i nostalgię z powodu mijającego etapu w ich życiu oraz dziękując Dyrekcji i Nauczycielom za wytrwałość i zaangażowanie w ich edukację, wychowanie, a także wsparcie i troskę w trakcie ich pobytu w szkole.  

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Absolwentom życzymy powodzenia w dorosłym życiu!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1082644
Wizyty dziś: 530
Wizyty wczoraj: 574
Wizyty w tym miesiącu: 8531
Wizyty w tym roku: 113852
Wszystkie wizyty: 1082644
Odsłony dziś: 12571
Wszystkie odsłony: 8540394
Użytkownicy on-line: 11

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl