Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

25 czerwca 2024

„Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem” i właśnie 21 czerwca 2024 roku nadszedł czas zakończenia kolejnego roku szkolnego. Pani Dyrektor Jolanta Babik powitała wszystkich przybyłych na tę wyjątkową uroczystość: zaproszonych gości, nauczycieli i pracowników, uczniów i rodziców. Swoją obecnością w tym dniu zaszczycili nas: Pan Sylwester Korgul- Starosta Powiatu Białobrzeskiego, Pani Grażyna Wieteska – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Białobrzegach, Pan Artur Kucharczyk – Przewodniczący Komisji Promocji, Oświaty, Zdrowia i Spraw Społecznych w Radzie Powiatu oraz przedstawiciele białobrzeskich przedsiębiorców: Pan Kacper Lasocki- właściciel salonu fryzjerskiego „OverHair”, Pan Dawid Wieteska- właściciel restauracji „Ulubiona”, Weronika Krzemińska- przedstawicielka sklepu „Only Sport”.

Zakończenie roku szkolnego to przez wielu wyczekiwany moment, gdyż kończy się pewien etap, w którym jest czas na podsumowania i refleksje dotyczące tego, co udało się osiągnąć, a nad czym należy jeszcze pracować. Pani Dyrektor w słowach skierowanych do wszystkich obecnych podkreśliła, że czas płynie nieubłaganie i warto go dobrze wykorzystywać. Pogratulowała tym, którzy dobrze wykorzystali czas w tym roku szkolnym i osiągnęli bardzo dobre wyniki.

Pan Sylwester Korgul- Starosta Białobrzeski złożył gratulacje wyróżniającym się uczniom i ich rodzicom, podkreślając, że warto podejmować wysiłek, gdyż to zawsze procentuje. Życzył wszystkim owocnego wypoczynku w czasie wakacji i urlopu, a także zgromadzenia sił do pracy w kolejnym roku szkolnym. Następnie Pan Starosta wręczył statuetkę najlepszej uczennicy technikum – Paulinie Majak z klasy 3THR oraz statuetkę dla najlepszej uczennicy Branżowej Szkoły I stopnia- Karolinie Ciupińskiej z klasy 2A .

Ważnym i szczególnym momentem tej uroczystości było wystąpienie przedstawicieli białobrzeskich przedsiębiorców, którzy ufundowali dla wyróżniających się uczniów naszej szkoły bardzo wartościowe stypendia. Pan Kacper Lasocki w swoim wystąpieniu podkreślił, że należy mieć odwagę, aby podążać za swoimi marzeniami i robić rzeczy, które się kocha. Pogratulował także osiągnięć i sukcesów uczniom, życzył determinacji w podążaniu do sukcesu i podziękował za wysiłek i zaangażowanie. Pan Dawid Wieteska natomiast zwrócił uwagę, iż każdy powinien mieć w swoim życiu motywację do działania, którą należy czerpać z marzeń i chęci dążenia do sukcesu, nawet tego najmniejszego. Przedsiębiorcy obecni na uroczystości wręczyli Pani Dyrektor Jolancie Babik wspaniałe podziękowanie, które zamieszczamy w galerii poniżej, natomiast uczniom wyróżniającym się stypendia. To coś niesamowitego, za co serdecznie dziękujemy! Stypendia ufundowane przez właścicieli salonu fryzjerskiego OVERHAIR, restaurację ULUBIONA i sklep ONLY SPORT otrzymali:

Paulina Majak kl. 3THR– stypendium 1000 zł dla najlepszej uczennicy w szkole

Karolina Ciupińska kl. 2A– stypendium 500 zł dla najlepszej uczennicy w Branżowej Szkole I stopnia

Zofia Lament kl. 2TLp, Cezary Bratos kl. 2TLw– vouchery po 500 zł do wykorzystania w sklepie Only Sport dla dwóch najlepszych sportowców w szkole

Sebastian Pakuła kl. 2TI– stypendium 500 zł dla ucznia zaangażowanego społecznie

Klasa 1TLp z wychowawczynią Żakliną Szulik – voucher na spotkanie w restauracji Ulubiona za osiągnięcie najwyższej frekwencji

28 uczniów z dobrymi i bardzo dobrymi wynikami otrzymali wartościowe upominki.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, ale przede wszystkim dziękujemy sponsorom za tak wartościowe stypendia i nagrody, z pewnością umilą one uczniom wakacyjny wypoczynek.

Pani Dyrektor Jolanta Babik serdecznie pogratulowała najlepszym uczniom bardzo dobrych wyników w nauce i wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Podziękowania skierowała także do nauczycieli i pracowników za oddaną pracę , do Rady Rodziców za wsparcie w działaniach oraz do organu prowadzącego szkołę za dobrą współpracę w mijającym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Czas wakacji właśnie nadszedł. Do zobaczenia we wrześniu!

 

 

 

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1082623
Wizyty dziś: 509
Wizyty wczoraj: 574
Wizyty w tym miesiącu: 8510
Wizyty w tym roku: 113831
Wszystkie wizyty: 1082623
Odsłony dziś: 11941
Wszystkie odsłony: 8539764
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl