Pani Wioletta Ziemnicka nagrodzona dyplomem uznania przez Marszałka Województwa Mazowieckiego

W dniu 25 września 2017 roku w Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym w Łochowie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Dyplomów Uznania za Wkład w Rozwój Turystyki na terenie województwa mazowieckiego. Nasza nauczycielka – p. Wioletta Ziemnicka została nagrodzona dyplomem uznania za zasługi na rzecz rozwoju turystyki oraz aktywny udział w kreowaniu i upowszechnianiu pozytywnego wizerunku naszego regionu.

Nagrodę w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika wręczyła wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

Uroczystość prowadziła Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Pani Izabela Stelmańska. W Gali wzięli również udział przedstawiciele Polskiej Izby Turystycznej, Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz Warszawskiej Izby Turystycznej.

W swoim przemówieniu pani marszałek Janina Ewa Orzełowska zauważyła, że we współczesnym świecie szukamy miejsc pięknych i cichych, miejsc nienaruszonych ludzką ręką, abyśmy mogli odpoczywać i znaleźć równowagę w pięknych krajobrazach Mazowsza. Podkreśliła również ogromne znaczenie współpracy różnych ludzi i środowisk dla rozwoju turystyki. Podziękowała nagrodzonym za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju Mazowsza oraz życzyła dalszych sukcesów w rozwijaniu turystycznych pasji.

Pani Wioletta Ziemnicka od ponad 30 lat jest opiekunem naszego Szkolnego Koła Turystycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach. Pokazuje młodzieży piękno naszego powiatu białobrzeskiego, organizuje rajdy, spływy kajakowe, wycieczki i konkursy. Realizuje projekty turystyczne skierowane również do uczniów innych szkół. Jej działalność została dostrzeżona przez Białobrzeskie Towarzystwo Kulturalne, które nominowało ją do odznaczenia Marszałka Województwa Mazowieckiego.

„To nie sztuka być turystą, lecz Turystą być – to  sztuka”

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony