YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 66746
Wszystkie wizyty: 388870
Odsłon dzisiaj: 827
Liczba odsłon: 1976200

 

N A U C Z A N I E  Z D A L N E
 


Zarządzenie wewnętrzne Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach
Nr 28/2019/2020 z dnia 25.05.2020r.
 
zmieniające zarządzenie
w sprawie ograniczenia funkcjonowania Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach, które polega na dalszym zawieszeniu prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej od 25 maja do 7 czerwca 2020r. i realizowania w tym okresie  zadań szkoły z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz ustalenia zasad realizowania tych zadań.

Załącznik – Procedury organizacyjno-sanitarne określające zasady bezpiecznego przebywania w szkole

 






 

Zarządzenie wewnętrzne Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach
Nr 26/19/20 z dnia 24.04.2020r.
 
zmieniające zarządzenie
w sprawie ograniczenia funkcjonowania Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach, które polega na dalszym zawieszeniu prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej od 27 kwietnia do 24 maja 2020r. i realizowania w tym okresie  zadań szkoły z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz ustalenia zasad realizowania tych zadań.

 


OGŁOSZENIE

W dniu 24 kwietnia 2020r. w godz. 9.00-19.00 będą wydawane świadectwa ukończenia szkoły absolwentom klas maturalnych. Jednocześnie w tym czasie uczniowie będą mieli możliwość rozliczenia się ze szkołą tj. – biblioteką, pielęgniarką szkolną, kierownikiem gospodarczym i  Radą Rodziców.

Wszyscy uczniowie przy odbiorze świadectw zobowiązani są posiadać rękawiczki, maseczki, swoje długopisy. Informujemy, że obowiązuje zakaz gromadzenia się przed szkołą i zachowanie minimum 2- metrowych odstępów od siebie.

Mając na uwadze zasady bezpieczeństwa odbiór świadectw i rozliczenie się przez absolwentów klas maturalnych odbędzie się wg poniższego harmonogramu.

Proszę o bezwzględne respektowanie wyznaczonych godzin.

Harmonogram odbioru dokumentów ze szkoły dla absolwentów klas maturalnych w dniu 24.04.2020r.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarządzenie wewnętrzne Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach
Nr 23/19/20 z dnia 14.04.2020r.
 
zmieniające zarządzenie
w sprawie ograniczenia funkcjonowania Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach, które polega na dalszym zawieszeniu prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej od 15 kwietnia do 26 kwietnia 2020r. i realizowania w tym okresie  zadań szkoły z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz ustalenia zasad realizowania tych zadań.

 

Zarządzenie wewnętrzne Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach
     Nr  21/19/20 z dnia 24 marca 2020r.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o sposobie i trybie realizacji zadań Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach
w okresie czasowego ograniczenia jego funkcjonowania

 

Podstawowe zasady koordynowania współpracy nauczycieli z uczniami lub rodzicami
w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania Zespołu Szkół Ponadpodstawowych 
w Białobrzegach

 

Nauczyciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych pozostają do dyspozycji rodziców (opiekunów)
zgodnie z poniższym harmonogramem
za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz poczty elektronicznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dni i godziny konsultacji

Adres e-mail

1.
Iwona Matysiak

poniedziałek-piątek
8.00-9.00, 14.00-18.00

 

i.matysiak@zspbialobrzegi.edu.pl
2. 
Jolanta Babik

poniedziałek-piątek
9.00-10.00, 14.00-18.00

 

j.babik@zspbialobrzegi.edu.pl
3.
Renata Korczak

poniedziałek-piątek
10.00-11.00, 14.00-18.00

 

r.korczak@zspbialobrzegi.edu.pl

4.

Bańkowski Piotr

poniedziałek 15.30-16.30
wtorek 8.45-9.45

p.bankowski@zspbialobrzegi.edu.pl

5.

Becz Ewa

Poniedziałek 9.00-10.00
czwartek 17.00-18.00

e.becz@zspbialobrzegi.edu.pl

6.

Bek-Olszówka Małgorzata

poniedziałek 14.00-14.50
środa 11.15-12.20

m.bekolszowka@zspbialobrzegi.edu.pl

7.

Bęc Michał

wtorek 10.00–11.00
czwartek 16.00-17.00

m.bec@zspbialobrzegi.edu.pl

8.

Bień Jolanta

środa 9.00- 10.00
piątek 14.00-15.00

j.bien@zspbialobrzegi.edu.pl

9.

Boczkowska Anna

poniedziałek 16.00-17.00
środa 9.30-10.30

a.boczkowska@zspbialobrzegi.edu.pl

10.

Budner Anna

poniedziałek 9.35-10.30
czwartek 16.00-17.00

a.budner@zspbialobrzegi.edu.pl

11.

Burakowska Dominika

poniedziałek 16.00–17.00
wtorek 11.00–12.00

d.burakowska@zspbialobrzegi.edu.pl

12.

Cichawa Piotr

poniedziałek 16.00-17.00
czwartek 10.00-11.00

p.cichawa@zspbialobrzegi.edu.pl

13.

Drab Paweł

czwartek 15.00 – 16.00
piątek 10.30 – 11.30

p.drab@zspbialobrzegi.edu.pl

 

14

Dróżdż-Zagożdżon Marzena

środa 9.40-10.40
czwartek 15.00-16.00

m.drozdzzagozdzon@zspbialobrzegi.edu.pl

15.

Fudala Marek

poniedziałek 13.05-14.05
piątek 9.25-10.25

m.fudala@zspbialobrzegi.edu.pl

16.

Gądek Kinga

wtorek 9.00 –10.00
czwartek 16.00 – 17.00

k.gadek@zspbialobrzegi.edu.pl

17.

Gądek Michał

poniedziałek 10.00 – 11.00
piątek 14.00-15.00

m.gadek@zspbialobrzegi.edu.pl

18.

Gołębiowska Katarzyna

poniedziałek 15.00 – 16.00
czwartek 9.35 – 10.30

k.golebiowska@zspbialobrzegi.edu.pl

19.

Górska Marzena

wtorek 12.00 -13.00
czwartek 16.00-17.00

m.gorska@zspbialobrzegi.edu.pl

20.

Grzmiel Jarosław

poniedziałek 16.00–17.00
wtorek 8.00 – 9.00

j.grzmiel@zspbialobrzegi.edu.pl

21.

Grzmiel Renata

wtorek 8.00 – 9.00
czwartek 15.00-16.00

r.grzmiel@zspbialobrzegi.edu.pl

22.

Gumowski Marcin

wtorek 11.00-12.00 czwartek
16.00–17.00

m.gumowski@zspbialobrzegi.edu.pl

23.

Harwacki Krzysztof

poniedziałek 12.20–13.20
wtorek 14.35-15.35

k.harwacki@zspbialobrzegi.edu.pl

24.

Jarząbek Jarosław

poniedziałek 15.00-16.00
czwartek 8.30-09.30

j.jarzabek@zspbialobrzegi.edu.pl

25.

Jaworska Marta

poniedziałek 14.00 – 15.00
wtorek 9.00 – 10.00

m.jaworska@zspbialobrzegi.edu.pl

26.

Kacprzak Joanna

poniedziałek 10.30–11.30
środa 18.00 – 19.00

j.kacprzak@zspbialobrzegi.edu.pl

27.

Kamiński Bogdan

poniedziałek 15.00 – 15.45
środa 10.30 – 11.15

b.kaminski@zspbialobrzegi.edu.pl

28.

Karoń Tomasz

wtorek 9.00 – 10.00
15.00 – 16.00

t.karon@zspbialobrzegi.edu.pl

29.

Karpeta Sławomir

poniedziałek 11.00 -12.00
środa 15.00 -16.00 

s.karpeta@zspbialobrzegi.edu.pl

30.

Kisiel Małgorzata

poniedziałek 15.00–16.00
wtorek  11.30–12.30

m.kisiel@zspbialobrzegi.edu.pl

31.

Kot Katarzyna

wtorek 16.00-17.00
czwartek 9.00-10.00

k.kot@zspbialobrzegi.edu.pl

32.

Kowalik Lidia

wtorek 11.15-12.15
czwartek 15:00-16:00

l.kowalik@zspbialobrzegi.edu.pl

33.

Kozłowska Krystyna

poniedziałek 10.00–11.00
piątek 15.00 – 16.00

k.kozlowska@zspbialobrzegi.edu.pl

34.

Leksińska Ewa

poniedziałek 10.30-11.30
czwartek 15.45-16.45

e.leksinska@zspbialobrzegi.edu.pl

35.

Maj Jarosław

wtorek 13.00-14.00
środa 8.00 – 9.00

j.maj@zspbialobrzegi.edu.pl

36.

Malinowska Karolina

poniedziałek 8.50 – 9.50

k.malinowska@zspbialobrzegi.edu.pl

37.

Marchewka Katarzyna

wtorek 15.00-16.00
piątek 7.50 – 8.50

k.marchewka@zspbialobrzegi.edu.pl

38.

Marchewka Magdalena

wtorek  8.00 – 9.00
czwartek   13.00 -14.00

m.marchewka@zspbialobrzegi.edu.pl

 

39.

Mazur Artur

wtorek 11.15-12.15
środa  16.00 – 17.00

a.mazur@zspbialobrzegi.edu.pl

40.

Mazur Marcin

wtorek 10.00–11.00
czwartek 16.00 – 17.00

m.mazur@zspbialobrzegi.edu.pl

41.

Michalak Elżbieta

wtorek 11.00-12.00
piątek 14.00-15.00

e.michalak@zspbialobrzegi.edu.pl

 

42.

Motyka Piotr

wtorek 9.40 –10.40
środa 16.00–17.00

p.motyka@zspbialobrzegi.edu.pl

43.

Niklewski Zygmunt

wtorek  9.00 – 10.00
czwartek 14.00 – 15.00

z.niklewski@zspbialobrzegi.edu.pl

44.

Nowak Małgorzata

poniedziałek 15.30-16.30
wtorek 8.45-9.45

m.nowak@zspbialobrzegi.edu.pl

45.

Ośka Artur

poniedziałek 15:00-16:00
piątek 8:00-9:00

a.oska@zspbialobrzegi.edu.pl

46.

Piekarska Joanna

poniedziałek 9:30 – 10.30
czwartek 17.00 – 18.00

j.piekarska@zspbialobrzegi.edu.pl

47.

Podpora Stanisław

środa 8.45 – 9.40
czwartek 12.20 – 13.20

s.podpora@zspbialobrzegi.edu.pl

48.

Podsiadła Agnieszka

poniedziałek 16.00- 17.00
wtorek 10.30- 11.30

a.podsiadla@zspbialobrzegi.edu.pl

48.

Puc Eliza

środa 8.50 – 9.50
piątek 13.20–14.20

e.puc@zspbialobrzegi.edu.pl

49.

Reczko Jacek

wtorek 16.00-17.00
czwartek 9.00-10.00

j.reczko@zspbialobrzegi.edu.pl

50.

Sieradzan Marta

wtorek 10.00-11.00 
15.0 –16.00

m.sieradzan@zspbialobrzegi.edu.pl

51.

Skrzek Łukasz

wtorek 15.00-16.00
czwartek 11.00-12.00

l.skrzek@zspbialobrzegi.edu.pl

52.

Socha Katarzyna

poniedziałek  17.30 – 18.30
środa 10.30 –11.30

k.socha@zspbialobrzegi.edu.pl

53.

Stępień Leszek

wtorek  10.00-11.00
środa 17.00-18.00

l.stepien@zspbialobrzegi.edu.pl

54.

Stolarczyk Marlena

poniedziałek  8.30–9.30
czwartki  18.00 – 19.00

m.stolarczyk@zspbialobrzegi.edu.pl

55.

Sułkowska Martyna

poniedziałek 16.00–17.00
czwartek 10.00 – 11.00

m.sulkowska@zspbialobrzegi.edu.pl

56.

Szarpak Marta

wtorek 10.30 -11.30
środa 16.00 -17.00

m.szarpak@zspbialobrzegi.edu.pl

57.

Szulik Żaklina

poniedziałek 11.00 – 12.00
wtorek 15.00 – 16.00

z.szulik@zspbialobrzegi.edu.pl

58.

Śliwa Monika

piątek 9 :30- 10:30
środa 16.00 –17.00

m.sliwa@zspbialobrzegi.edu.pl

59.

Telbuch Kinga

poniedziałek 15.00 – 16.00
czwartek 9.00-10.00

k.telbuch@zspbialobrzegi.edu.pl

60.

Tomczyńska Marzena

środa 18.00-19.00
czwartek 10.00-11.00

m.tomczynska@zspbialobrzegi.edu.pl

61.

Waszkiewicz Karol

środa 11.15 –12.15
czwartek 15.00 – 16.00

k.waszkiewicz@zspbialobrzegi.edu.pl

62.

Wieczorek Anna

piątek 8.00 – 9.00

a.wieczorek@zspbialobrzegi.edu.pl

 

63.

Wierzbicki Jacek  

poniedziałek 9.00-10.00
14.30-15.30

j.wierzbicki@zspbialobrzegi.edu.pl

64.

Wlazło Elwira

poniedziałek 11.30-12.30
16.00 – 17.00

e.wlazlo@zspbialobrzegi.edu.pl

65.

Zasławska Agnieszka

poniedziałek 10.30 – 11.30
środa 15.00 – 16.00

a.zaslawska@zspbialobrzegi.edu.pl

66.

Ziemnicka Wioletta

wtorek 13.00-14.00
piątek 8.30 – 9.30

w.ziemnicka@zspbialobrzegi.edu.pl

 

Psycholog szkolny i pedagodzy

67.

Wojdyr Edyta

poniedziałek 10.00-13.20
wtorek 10.00-16.00
środa 11.00-15.00
czwartek 10.00-14.00
piątek 11.00-15.00

e.wojdyr@zspbialobrzegi.edu.pl

 

66.

Wieczorek Magdalena

poniedziałekn8.00-12.20
wtorek 8.25-12.25
środa 8.50-12.20
czwartek 9.40-13.20
piątek 8.00-12.25

m.wieczorek@zspbialobrzegi.edu.pl

69.

Reczko Alicja

poniedziałek 12.00-16.00
wtorek 8.00-11.30
          12.30-15.00
środa 8.00-12.00
          13.10-16.00
czwartek 8.00-10.30
piątek 8.50-9.40
         10.30-11.10

a.reczko@zspbialobrzegi.edu.pl

 

70.

Malczewska Agnieszka

poniedziałek 8.00-12.00
wtorek 11.00-14.00
środa 9.00-13.00
czwartek 12.00-16.00
piątek 9.00-14.00

a.malczewska@zspbialobrzegi.edu.pl

 

 








 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony