Niepytajki

Poniedziałek 13.11 - 10
Wtorek 14.11 - 15
Środa 15.11 - 24
Czwartek 16.11 - 26
Piątek 17.11 - 11

Facebook YouTube-Movies
Licznik odwiedzin
Odwiedziny dzisiaj : 168
W tym miesiącu : 6599
Odsłon dzisiaj : 1418
Liczba odsłon : 1923736

Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

W dniu 23 czerwca 2017r. o godz. 10.30 pożegnaliśmy uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Na uroczystości byli obecni:  Pan Ireneusz Gumowski – Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego, Pan Zbigniew Sobczak – Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu, Pan Stanisław Kośla – Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Białobrzegach oraz Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie oraz rodzice.

Jako pierwsza głos zabrała Pani Dyrektor Iwona Matysiak składając gratulacje w związku z ukończeniem szkoły oraz życząc samych dobrych wyborów na dalszej drodze życia. Uczniowie klas kończących gorąco podziękowali dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za opiekę, wsparcie i pomoc w zdobywaniu wiedzy potrzebnej do wykonywania wybranego zawodu. Od swoich młodszych kolegów usłyszeli życzenia odwagi, wytrwałości i pogody ducha.

Następnie Pan wicestarosta wręczył nagrodę dla najlepszego absolwenta Zasadniczej Szkoły Zawodowej, jest nim w tym roku Ewa Traczyk.
Pan Stanisław Kośla podziękował absolwentom za udział w akcjach krwiodawstwa – "za prawdziwy dar serca człowieka dla człowieka".
Pani dyrektor Iwona Matysiak wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, za udział w konkursach, wspieranie akcji honorowego krwiodawstwa i pracę w szkolnych kołach zainteresowań.
Najlepsza absolwentka Zasadniczej Szkoły Zawodowej Ewa Traczyk otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, Statuetkę "Najlepszy Absolwent Zasadniczej Szkoły Zawodowej" oraz nagrodę książkową. Nagrodzeni zostali również: Bartłomiej Matysiak z klasy IIIc, Anita Przybysz z klasy IIIb oraz Patryk Sułkowski z klasy IIIb. Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas kończących wręczyła świadectwa ukończenia szkoły. Gratulujemy!

repliki zegarków rolex
EnglishGermanHungarianPolishRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły