Podziękowanie dla uczniów i nauczycieli

Uczniowie klas gastronomicznych nieustannie poszerzają swoją wiedzę w zakresie gastronomii, wielokrotnie zyskując doświadczenie podczas różnego rodzaju imprez, w czasie których dbają o oprawę usługowo-gastronomiczną. W ostatnim czasie mieli okazję pokazać swoje umiejętności podczas III Powiatowej Gali Charytatywnej, gdzie bardzo dobrze wypadli w roli kelnerów, co nie umknęło uwadze organizatorów gali.

W dniu 16 listopada br. swoją obecnością zaszczycili nas Pan Andrzej Oziębło- Starosta Powiatu Białobrzeskiego i Pan Adam Bolek- Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi, którzy doceniając zaangażowanie młodzieży oraz ich profesjonalną obsługę przekazali, w ramach podziękowania, środki  finansowe na wycieczkę integracyjną dla uczniów i nauczycieli. Uczniowie wyrażają ogromną wdzięczność za miłą niespodziankę i szczególne wyróżnienie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły