Mistrzostwa Białobrzegów w Marszach na Orientację

W dniu 11 czerwca 2018r. odbyły się Mistrzostwa Białobrzegów w Marszach na Orientację. W imprezie wzięli udział uczniowie szkół z terenu naszej gminy. Reprezentanci naszej szkoły: Mikołaj Frączyk i Bartłomiej Danis z klasy I TI uzyskali tytuł Mistrza Białobrzegów w MnO w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Nasza opiekunka otrzymała podziękowanie od Dyrektora Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach za wspieranie edukacji z zakresu krajoznawstwa i turystyki wśród młodzieży. Gratulacje!!!

Zawody uroczyście otworzył Burmistrz MiG – p. Adam Bolek. Obecni byli również dyrektorzy szkół. Organizatorem imprezy był Klub InO „Skróty” oraz Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach. Zawody były sponsorowane przez Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach.

Migawki:

  • Dobrze, że chociaż na początku nie było zbyt gorąco… Potem zalewaliśmy się potem.
  • Mapy fajnie poprzekręcane – Banaszka z tej perspektywy wygląda szczególnie ciekawie.
  • Na stadionie układaliśmy puzzle – i do tego zlustrowane – zobacz mapę!
  • „Chłopaki I klasa” pokazały klasę i okazały się lepsze od „Amatorów InO”, w skład których wchodziła p. W. Ziemnicka.
  • Dziękujemy Urzędowi Miasta i Gminy za sponsorowanie zawodów oraz p. B. Nowakowskiej za pomoc w organizacji.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony