Praktyczna nauka zawodu

Terminarz turnusów dokształcania zawodowego I- go stopnia
w roku szkolnym 2018/2019

 

L.P.

ZAWÓD

KLASA

TERMIN TURNUSU

SZKOŁA PROWADZĄCA TURNUS

 

1.

 

Fryzjer

514101

 

I „C”

 

18.02.2019

15.03.2019

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

2.

 

Murarz- tynkarz

711204

 

I „A”

 

18.03.2019

12.04.2019

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

3.

 

Ślusarz

722204

 

I „A”

 

18.03.2019

12.04.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

4.

 

Blacharz samochodowy

721306

 

 

 

 

I „C”

 

18.03.2019

12.04.2019

 

 

Ośrodek Dokształcania

 i Doskonalenia Zawodowego

w Gostyninie

ul. Polna 39,

09-500 Gostynin

Tel. (24)235-38-80

 

5.

 

Monter sieci

i instalacji sanitarnych

712616

 

I „A”

 

15.04.2019

10.05.2019

z przerwą świąteczną

18.04.2019

23.04.2019

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

6.

 

Elektryk

741103

 

I „C”

 

15.04.2019

10.05.2019

z przerwą świąteczną 18.04.2019

23.04.2019

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

7.

 

Elektromechanik pojazdów samochodowych

741203

 

I „A”

 

13.05.2019

07.06.2019

 

 

Ośrodek Dokształcania

 i Doskonalenia Zawodowego

w Gostyninie

ul. Polna 39,

09-500 Gostynin

Tel. (24)235-38-80

 

 

8.

 

Stolarz

752205

 

I „C”

 

13.05.2019

07.06.2019

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

9.

 

Cukiernik

751201

 

I „A”

 

13.05.2019

07.06.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

10.

 

Piekarz

751204

 

I „A”

 

13.05.2019

07.06.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

11.

 

Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych

834103

 

 

I „A”

 

11.02.2019

08.03.2019

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego w Nowej Wsi

Nowa Wieś 70A,

05-660 Warka

Tel. (48)667-20-12

 

Opracowała: Jolanta Bień

Białobrzegi, 19.12.2018r.

 

Terminarz turnusów dokształcania zawodowego II -go stopnia 
w roku szkolnym 2018/2019

  

LP

ZAWÓD

KLASA

TERMIN TURNUSU

SZKOŁA PROWADZĄCA TURNUS

 

1.

 

Blacharz samochodowy

721306

 

II „A”

 

01.10.2018

27.10.2018

 

 

Ośrodek Dokształcania

 i Doskonalenia Zawodowego w Gostyninie

ul. Polna 39,

09-500 Gostynin

Tel. (24)235-38-80

 

2.

 

Kucharz

512001

 

II „B”

 

08.10.2018

31.10.2018

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

3.

 

Mechanik operator pojazdów

 i maszyn rolniczych

834103

 

II „A”

 

05.11.2018

30.11.2018

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Nowej Wsi

Nowa Wieś 70A,

05-660 Warka

Tel. (48)667-20-12

 

4.

 

Fryzjer

514101

 

 

 

 

II „B”

 

05.11.2018

30.11.2018

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

5.

 

Sprzedawca

522301

 

II „B”

 

05.11.2018

30.11.2018

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

6.

 

Murarz- tynkarz

711204

 

 

II „C”

 

03.12.2018

04.01.2019

z przerwą świąteczną 22.12.2018

01.01.2019

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

7.

 

Elektromechanik pojazdów samochodowych

741203

 

II „A”

 

07.01.2019

15.02.2019

z przerwą

na ferie

28.01.2019

10.02.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

8.

 

Monter sieci

i instalacji

 sanitarnych

712618

 

II „C”

 

07.01.2019

15.02.2019

z przerwą

 na ferie

28.01.2019

10.02.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

9.

 

Ślusarz

722204

 

II „C”

 

18.02.2019

15.03.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

10.

 

Piekarz

751204

 

II „B”

 

18.02.2019

15.03.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

11.

 

Elektryk

741103

 

II „C”

 

18.03.2019

12.04.2019

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

12.

 

Stolarz

752205

 

II „C”

 

18.03.2019

12.04.2019

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

Opracowała: Jolanta Bień

Białobrzegi, 06.09.2018r.

 

Terminarz turnusów dokształcania zawodowego III -go stopnia
 w roku szkolnym 2018/2019

LP

ZAWÓD

KLASA

TERMIN TURNUSU

SZKOŁA PROWADZĄCA TURNUS

 

1.

 

Fryzjer

514101

 

III „B”

 

10.09.2018

05.10.2018

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

2.

 

Murarz- tynkarz

711204

 

III „C”

 

10.09.2018

05.10.2018

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

3.

 

Kucharz

512001

 

III „B”

 

01.10.2018

26.10.2018

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Nowej Wsi

Nowa Wieś 70A,

05-660 Warka

Tel. (48)667-20-12

 

4.

 

Monter sieci, instalacji

 i urządzeń sanitarnych

712616

 

III „C”

 

08.10.2018

31.10.2018

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

5.

 

Elektryk

741103

 

III „C”

 

08.10.2018

31.10.2018

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

 

6.

 

Piekarz

751204

 

III „C”

 

05.11.2018

30.11.2018

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

7.

 

Cukiernik

751201

 

III „C”

 

05.11.2018

30.11.2018

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

8.

 

Elektro- mechanik pojazdów samochodowych

741203

 

III „A”

 

05.11.2018

30.11.2018

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Szydłowcu

ul. Kościuszki 39,

26-500 Szydłowiec

Tel. (48) 617-13-11

 

9.

 

Lakiernik

713201

 

III „A”

 

26.11.2018

21.12.2018

 

Ośrodek Dokształcania

 i Doskonalenia Zawodowego w Gostyninie

ul. Polna 39,

09-500 Gostynin

Tel. (24)235-38-80

 

10.

 

Mechanik operator pojazdów

i maszyn rolniczych

834103

 

III „A”

 

03.12.2018

11.01.2019

z przerwą

22.12.2018-

06.01.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Nowej Wsi

Nowa Wieś 70A,

05-660 Warka

Tel. (48)667-20-12

 

11.

 

Stolarz

752205

 

III „A”

 

02.01.2019

25.01.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Mińsku Mazowieckim

ul. Budowlana 4,

05-300 Mińsk Mazowiecki

Tel. (25) 758-29-08

 

12.

 

Ślusarz

722204

 

III „C”

 

02.01.2019

25.01.2019

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

 i Ustawicznego

 w Mińsku Mazowieckim

ul. Budowlana 4,

05-300 Mińsk Mazowiecki

Tel. (25) 758-29-08

 

 

Opracowała: Jolanta Bień

Białobrzegi, 06.09.2018r

  

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły