Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

3 lipca 2024

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach  zaprasza absolwentów po odbiór świadectw dojrzałości i aneksów do świadectw z egzaminu maturalnego w dniu 9 lipca 2024 roku. 

Indywidualne wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w systemie ZIU (SIOEO) 9 lipca 2024 r. od godz. 8.30.

Dostęp do systemu możliwy jest po zalogowaniu przy użyciu otrzymanego ze szkoły indywidualnego loginu i hasła lub z wykorzystaniem profilu zaufanego.

……………………

Zdający, którzy przystąpili w maju 2024r. do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu w części ustnej lub pisemnej, mogą przystąpić do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym.

Przystąpienie do egzaminu poprawkowego będzie możliwe po wypełnieniu oświadczenia o zamiarze  przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (Załącznik 7).  Druk deklaracji będzie dostępny w sekretariacie szkoły lub na stronie oke.waw.pl. Podpisany formularz Oświadczenia należy złożyć do 16 lipca 2024r. (termin nieprzekraczalny) do sekretariatu szkoły lub drogą elektroniczną (w formie skanu załączonego do e-maila) na adres sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1082619
Wizyty dziś: 505
Wizyty wczoraj: 574
Wizyty w tym miesiącu: 8506
Wizyty w tym roku: 113827
Wszystkie wizyty: 1082619
Odsłony dziś: 11714
Wszystkie odsłony: 8539537
Użytkownicy on-line: 10

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl