ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

3 lipca 2024

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach  zaprasza absolwentów po odbiór świadectw dojrzałości i aneksów do świadectw z egzaminu maturalnego w dniu 9 lipca 2024 roku.

Indywidualne wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w systemie ZIU (SIOEO) 9 lipca 2024 r. od godz. 8.30.

Dostęp do systemu możliwy jest po zalogowaniu przy użyciu otrzymanego ze szkoły indywidualnego loginu i hasła lub z wykorzystaniem profilu zaufanego.

……………………

Zdający, którzy przystąpili w maju 2024r. do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu w części ustnej lub pisemnej, mogą przystąpić do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym.

Przystąpienie do egzaminu poprawkowego będzie możliwe po wypełnieniu oświadczenia o zamiarze  przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (Załącznik 7).  Druk deklaracji będzie dostępny w sekretariacie szkoły lub na stronie oke.waw.pl. Podpisany formularz Oświadczenia należy złożyć do 16 lipca 2024r. (termin nieprzekraczalny) do sekretariatu szkoły lub drogą elektroniczną (w formie skanu załączonego do e-maila) na adres sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl.