SAMORZĄD UCZNIOWSKI
Opiekunowie: Marta Jaworska, Małgorzata Kisiel


Rada Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

 

Przewodnicząca:  Alicja Wrona z klasy 3TEI.

Wiceprzewodnicząca:  Agnieszka Duch z klasy 2TEI

Sekretarz: Klaudia Swęd z klasy 2TLP.


Od lewej: Agnieszka Duch, Alicja Wrona, Klaudia Swęd


 

Rada Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018


Od lewej: Karolina Wojciechowska, Kamila Paciorek, Alicja Wrona, Dominika Górzyńska


Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami
 


Kamila Paciorek – przewodnicząca kl. III TŻI



Alicja Wrona – zastępca przewodniczącej – kl. II TEI
 


Martyna Fołtyn – sekretarz – kl. II TLw
 


Dominika Górzyńska – kl. III TŻH
 


Karolina Wojciechowska – kl. II TEI

 


Rada Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017

 

Przewodnicząca – Ewa Wrona kl. III TŻH

 

Zastępca – Dominika Górzyńska kl. II TŻH

Sekretarz – Mikołaj Wójcik kl. II TEI


Od lewej: Ewa Wrona, Dominika Górzyńska, Mikołaj Wójcik

 

 


Rada Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016

 

Przewodniczący- Mateusz Kamiński kl. III Tlps

 

Zastępca-  Klaudia Kula kl. III Tlp

 

Sekretarz- Władysław Choroś kl. II TŻH

 

 Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

  1. Ewa Wrona kl. II TŻH
  2. Mateusz Kwiatkowski kl. III TI
  3. Marcin Śniegowski kl. I TEI
  4. Izabela Malczewska kl. I Tlp
  5. Dominika Szczęsna kl. I Tlp
  6. Zuzanna Żurawska kl. III TŻG
  7. Klaudia Zwierzchowska kl. III TŻG
  8. Bartłomiej Siedlecki kl. III TI

 

 


 

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2014/2015:



Przewodniczący Samorządu Szkolnego: Bartłomiej Siedlecki
Wiceprzewodnicząca: Klaudia Zwierzchowska
Sekretarz: Zuzanna Żurawska

 

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest Pani Małgorzata Bek-Olszówka, a zastępcami są Pani Elwira Maślona i Pan Piotr Bańkowski.


Przewodniczący Samorządu Szkolnego: Bartłomiej Siedlecki

 


Wiceprzewodnicząca Samorządu Szkolnego: Klaudia Zwierzchowska
 


Sekretarz Samorządu Szkolnego: Zuzanna Żurawska

 

 

 

 

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły